Pensjonat czynny . Restauracja Zamknięta

 

pensjonat„Muszyńskie jadło” to miejsce, gdzie zjesz wyjątkowo pyszny i sycący obiad. Schodząc ze szlaku, przed przechadzką w góry albo po prostu, żeby zaspokoić głód – każda chwila jest dobra, że skosztować przysmaków, na które możesz liczyć jako nasz gość. Ponieważ jako jedyny obiekt gastronomiczny w mieście dysponujemy piecem opalanym drewnem bukowym, proponujemy jedyną w swoim rodzaju, oryginalną, włoską pizzę.

W ramach „Muszyńskiego Jadła” możesz skorzystać także z atrakcyjnych cenowo noclegów w dobrze zaopatrzonych pokojach. Ich atutem są piękne widoki na pobliskie szczyty i możliwość dobrania miejsca dla dwóch, trzech lub czterech osób. Z myślą o wygodzie gości gwarantujemy łazienki znajdujące się w pokojach, dostęp do telewizji z wieloma kanałami, bezprzewodowe połączenie internetowe i miejsce dla samochodu. Wolny czas warto spędzić w ogrodzie, gdzie działa zadaszony grill.

Jako atrakcje o charakterze sportowo-rekreacyjnym dostępne są spływy pontonowe (rafting) Popradem i przejażdżki Quadami w górach. Miłośnicy jazdy na dwóch kółkach mogą zaś wypożyczyć rowery, a dzieci bawić się na dworze.

restauracjaRodziny z dzieci są szczególnie mile widziane i otoczone szczególną troską. Zapraszamy do „Muszyńskiego Jadła”, gdzie zjesz i odpoczniesz tak, jak oczekujesz. Restauracja i jednocześnie noclegownia jest zlokalizowana w bezpiecznej i zacisznej dzielnicy, a przy tym w bliskiej odległości od centrum Muszyny (zaledwie 300 metrów).

Odwiedź naszą stronę

 

 

Kontakt z nami

E-mail:
biuro@maxpower-splywy.pl

Telefon:
+48 509 990 986

 

 

facebook